egr astra objawy

Elewacja - co wybrać, klinkier czy tynki trukturalne

. Dzięki wymontowaniu krokowca dostajemy idealny dostęp do egr' a. Myślę, że to dobry objaw, bo teraz płytka zamykająca elektromagnesu

. Mam problem z zaworem egr silnik opla 1, 6 x16xel. a jeżeli ten zawór nie działa to jakie są objawy? Witam wszystkich ponownie Jeśli chodzi o zawór Egr w mojej astrze to sam wymieniłem go na nowy.

. Razem pojawily sie (nagle) objawy: a słynny egr? Pzdr jkk. 3, Data: Luty 26 2008 19: 33: 17. Temat: Re: astra szarpie przy hamowaniu

. w poprzednim samochodzie' corsa' egr wykazywał błąd po. Ze tu bedziesz mial identycznie. Znajomy w zafirze ma podobne objawy jak ty. Co do przewodów wn-nie wiem jak w Twoim silniku ale ja w astrze-g-silnik 1

. Objawy to strata mocy błędy w edc. Tylko wymiana na oryginał jest pewnym. Moja astra 2. 0 dti z silnikiem y20dth ostatnio od wymiany oleju przez 2000. Padł egr ale to koszt 250 zeta, i oryginalny akum. Po 6 latach.Pasuje do takich aut jak vectra corsa astra z silnikami o oznaczeniach: Typowe objawy uszkodzonego zaworu egr to: szarpie na zimnym silniku problem


. Jeżeli znasz odpowiedź na pytanie Opel astra kontrolka układ. Czasem pomaga odkręcenie zaworu egr i przeczyszczenie go (na 300-400 km). Silnik krokowy steruje otwarciem przepustnicy, a objawem jego złej pracy. Astra g silnik y20dth, edc msa 15 m. Po przeciagnieciu jej chwile na wyzszych obrotach wywala. Jaki jest typowy objaw niedomykania się zaworu Egr?
Astra egr ciag dalszy-pomocy. No i zaślepili mi zawór jak niektórzy radzili. Nie ma zadnych objawow? Moze ten problem lezy w innym miejscu a komputer.. Objawy utraty mocy, to jedną z przyczyn może być uszkodzenie zaworu egr. Tagi: spalanie, auta elektryczne, opel· Czyszczenie zaworu egr w Oplu Astra g 1. 7dti. Opel Astra ii: programownie kluczyka i usunięcie błędów komputera.
Objawy: Na początek opiszę jakie objawy towarzyszą nieprawidłowej pracy zaworu egr (oczywiście w moim. Opel vectra astra zafira zawÓr egr 1. 9CDTi 8zaw. Pytanie: nie jest chyba możliwe żeby egr zatkał się w ciągu kilkunastu dni (z resztą byłyby tego inne objawy), więc co może być przyczyną tego świecenia się.

  • Wyślij dokładny opis problemu (objawy, opis usterki, podejrzenia) na. nowy egr astra vectra zafira signum 1. 9cdti 8v. 6. fifa daf xf95 xf 95 przod.
Copyright (c) 2009 Elewacja - co wybrać, klinkier czy tynki trukturalne | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.